Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest najważniejszy sprzęt do wędkowania, który wymagamy?
Wymagamy: DUŻY podbierak, mate karpiową a najlepiej kołyskę, haki bezzadziorowe oraz środek do odkażania ran, nie łowimy na plecionki.
Czy można wypożyczyć sprzęt do wędkowania?

W naszym gospodarstwie nie ma możliwości wypożyczenia sprzętu wędkarskiego, goście zobowiązani są posiadać własny sprzęt. W razie konieczności wypożyczamy jedynie kołyskę i podbierak.

Czy można wędkować w nocy?

Oczywiście można, jeżeli goście przyjeżdżają na całą dobę wędkowania lub są gośćmi hotelowymi, łowić mogą o każdej porze. Koniec wędkowania o godzinie 19:00 obejmuje tylko gości, którzy przyjeżdżają na dzień (7:00-19:00).

Czy na stanowisku jest grill?

Na stanowiskach rozstawione są felgi, które służą do grillowania, proponujemy jednak zabrać ze sobą kratki, ponieważ nie w każdej feldze się one znajdują. Jeżeli goście wyrażają chęci to można przywieźć również własne grille.

Czy nas stanowiskach jest prąd?

Niestety na stanowiskach nie ma prądu, w razie potrzeby gniazdka umiejscowione są w grzybku koło stanowiska 14, na tarasie w budynku głównym oraz w środku budynku głównego.

Czy jeśli ktoś ma zarezerwowany pokój to łowienie ryb jest w cenie?

W takie sytuacji za pokój/domek płaci się osobno a za wędkowanie dopłaca się 50% ceny normalnej.

Co jest na wyposażeniu domku holenderskiego?

Na wyposażeniu znajduje się 3 komplety pościeli, sztućce, garnki, talerze, kubki/ szklanki. Proponujemy jednak zabrać ze sobą ostry nóż do krojenia.

Czy jest możliwość dojechania na każde stanowisko samochodem?

Nie na każde stanowisko można wjechać samochodem. Odległość od wyznaczonego miejsca postojowego wynosi ok. 4-6 metrów.